Klubowe Mistrzostwa Polski

Komplet zwycięstw w rozgrywkach ligowych oraz dobre występny na turniejach zaowocowały zaproszeniem naszej reprezentacji 2010 na Klubowe Mistrzostwa Polski!

Nasi zawodnicy zagrają na najnowocześniejszym w Polsce oraz drugim pod względem wielkości stadionie – Stadion Śląski w Chorzowie!

Bardzo nam miło znaleźć się w gronie 64 najlepszych klubów w Polsce oraz rywalizować m.in z:

Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice
Korona Kielce
FCB Escola
Wisła Kraków
Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze
Cracovia
Zagłębie Sosnowiec
Śląsk Wrocław
Wisła Płock

Oj będzie gorąco… Już nie możemy się doczekać!!!

Tutaj możecie zobaczyć jak wyglądały Klubowe Mistrzostwa Polski 2018:

Klubowe Mistrzostwa Polski

??? Uwaga! Bo się dzieje! ?‍♂️Komplet zwycięstw w rozgrywkach ligowych, dobra postawa na turniejach w okresie zimowym i systematyczna praca reprezentacji rocznika 2️⃣0️⃣1️⃣0️⃣ zostały docenione! ?Bardzo miło nam poinformować, że nasz zespół został zaproszony na Klubowe Mistrzostwa Polski 2019! ???Gra przy wielkich trybunach na Stadion Śląski, obecność w gronie 64 najlepszych klubów w Polsce oraz rywalizacja m.in z:? Legia Warszawa? Jagiellonia Białystok? Piast Gliwice? Korona Kielce? FCB Escola? Wisła Kraków? Zagłębie Lubin? Górnik Zabrze? Cracovia? Zagłębie Sosnowiec? Śląsk Wrocław? Wisła PłockOj będzie gorąco… ??? Zobaczcie jak wyglądały poprzednie Klubowe Mistrzostwa Polski na stadionie Legii ?My już nie możemy się doczekać! ⚽️?

Opublikowany przez APN Husaria Poniedziałek, 28 stycznia 2019