Nowoczesna aplikacja SPORT BM w HUSARII!

Mamy przyjemność poinformować, że już od sierpnia będziemy korzystać z aplikacji SPORT BM!

Jest to nowoczesna platforma do zarządzania profesjonalnymi akademiami i szkółkami. Można z niej korzystać przy pomocy komputera lub pobrać aplikację mobilną na smartphone’a. Jest to bardzo wygodny system, który pozwoli nam jeszcze lepiej organizować pracę i wszystkie wydarzenia. Przede wszystkim jednak, zapewni nam lepszy kontakt z Rodzicami. Każdy zarejestrowany będzie miał własny kalendarz, w którym będą zapisane wydarzenia i treningi swojego dziecka. Ponadto SPORT BM będzie informował o wszystkich zmianach, a także będzie będzie posiadał wszystkie informacje dotyczące finansów, będzie przypominał o regulacji składek oraz wyliczał kwoty za wszystkie płatności związane ze składkami, obozami itp.. Krótko mówiąc – wszystkie informacje związane z organizacją zajęć i wydarzeń Państwa dzieci w Akademii każdy Rodzic będzie miał pod ręką. Nawet jeśli w natłoku codziennych zajęć i różnych spraw o czymś Państwo zapomną, aplikacja przypomni.

Do 22 lipca bardzo chcielibyśmy dodać wszystkich zawodników Akademii do aplikacji, tylko wówczas będzie możliwe wykorzystanie możliwości jakie z sobą niesie. Oczywiście korzystanie ze SPORT BM jest dla Państwa całkowicie darmowe. Możecie Państwo zarejestrować swoje dzieci przez link aktywacyjny, który został już wysłany na maile wszystkich rodziców. Jeśli link nie dotarł lub jest nieaktywny, prosimy o kontakt.

W razie problemów polecamy wesprzeć się poniższą instrukcją.

 

KROK 1.

 

KROK 2.

 

KROK 3. Uzupełniamy dane Rodzica / Opiekuna

 

KROK 4. Uzupełniamy dane zawodnika.

 

KROK 5. Na podany numer telefonu otrzymamy kod, który należy podać w celu weryfikacji danych osobowych i numeru telefonu.

 

KROK 6.

Po dokończeniu rejestracji polecamy pobranie aplikacji SportBM na telefon. Będzie to na pewno wygodniejsza forma korzystania z platformy.

PS: Konta osób, które nie zarejestrują się w podanym terminie zostaną założone przez nas na inny adres email. Prosimy jednak o samodzielne rejestrowanie się na swój adres email, ponieważ zdecydowanie ułatwi to Państwa dostęp do aplikacji i pozwoli uniknąć problemów z logowaniem.