Rośniemy w siłę!

W nowy rok wchodzimy w nowym składzie!

Od stycznia tego roku Akademia Piłki Nożnej Husaria będzie działać również w Kleczy. Dzięki współpracy z miejscową Iskrą liczymy już ponad 100 zawodników! To świetny wynik biorąc pod uwagę, że wystartowaliśmy niespełna pół roku temu.

Korzystając z tej okazji chcemy podziękować wszystkim osobom, które nam zaufały i dały możliwość realizowania tego projektu. Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim działaczom klubów, z którymi współpracujemy, a także dyrektorom, dzięki którym mamy możliwość trenowania również w zimie. Bardzo dziękujemy za codzienną pracę gospodarzom obiektów sportowych oraz paniom sprzątaczkom, dzięki którym mamy stworzone bezpieczne i komfortowe warunki do pracy. Zaskakująco dużo osób wspiera naszą działalność na co dzień, dlatego wszystkim szczerze dziękujemy. Przede wszystkim jednak Husaria to dzieci i ich rodzice. To WY tworzycie NAS dlatego DZIĘKUJEMY! ?

Wierzymy, że współpraca z Iskrą pomoże nam wejść na wyższy poziom i będzie miała bezpośredni wpływ na rozwój naszych wszystkich zawodników. Rok zaczyna się dla nas bardzo dobrze, a będzie jeszcze lepiej!