O Akademii

Nazwa HUSARIA stanowi ważną część całego projektu. Jest nawiązaniem do polskiej chluby narodowej i jednej z najskuteczniejszych kawalerii w dziejach świata. Lubimy historie, które napawają nas dumą, pasjonujemy się piłką nożną i uwielbiamy pracę z dziećmi. Połączyliśmy to wszystko i stworzyliśmy nowy projekt.

Akademia Piłki Nożnej HUSARIA powstała głównie z myślą o dzieciach z małych miejscowości, które z racji swojego miejsca zamieszkania nie mają możliwości uczęszczania na zajęcia piłkarskie do większych miast. Dzięki odpowiednio przygotowanej strukturze organizacyjnej oraz opracowanemu przez nas modelowi szkolenia, jesteśmy w stanie stworzyć dzieciom warunki do rozwoju adekwatne do ich indywidualnych potrzeb i możliwości.

Na podstawie naszego doświadczenia ośmielamy się stwierdzić, że kluby i akademie piłkarskie z mniejszych miejscowości muszą funkcjonować inaczej niż te z dużych miast.
W przeciwnym razie nie będą mogły z nimi rywalizować. Oba przypadki charakteryzują zupełnie inne możliwości i warunki środowiskowe, a więc sposoby zarządzania i plany rozwoju akademii muszą być różne – muszą odpowiadać potrzebom. Właśnie dlatego tworząc HUSARIĘ, dostosowaliśmy nasz model pracy do warunków środowiskowych.
Z kolei to, co dla wielu szkółek piłkarskich stanowi problemem nie do przeskoczenia, uczyniliśmy naszą mocną stroną.