Struktura organizacyjna

Doskonale rozumiemy, że rodzice często nie mają możliwości by gdzieś dalej dowozić dziecko na treningi, dlatego postanowiliśmy wykonać krok w ich stronę. Akademia Piłki Nożnej HUSARIA działa w różnych miejscowościach – ośrodkach szkoleniowych, co jest sporym ułatwieniem dla rodziców i daje dzieciom możliwość uczęszczania na zajęcia sportowe.

Poza tym chcąc stworzyć dzieciom najlepsze warunki do rozwoju, opracowaliśmy własny system rozgrywek. Rywalizacja odbywa się między ośrodkami szkoleniowymi bez punktacji, awansów, wyróżnień itp. dzięki czemu zdejmuje z dzieci nadmiar presji i skupia się jedynie na nauce i dobrej zabawie. Poza tym zapewnia możliwość współzawodnictwa wszystkim dzieciom, a nie tylko tym, które w danej chwili wydają się być najbardziej uzdolnione. Zasady rozgrywek również odzwierciedlają nasz model szkolenia – są to gry, które zapewniają dzieciom aktywny udział w zabawie, częsty kontakt z piłką oraz wymuszają podejmowanie decyzji dzięki czemu w naturalny sposób rozwijają percepcję, kreatywność i inteligencję zawodników.

Dążymy do tego, by młodzi piłkarze wyróżniający się w danym roczniku byli powoływani do reprezentowania Husarii w rozgrywkach ligowych. Będą to zawodnicy, których cechy osobowościowe, zaangażowanie oraz poziom sportowy pozwalają rywalizować w grze o punkty. Dzięki rozgrywkom wewnętrznym oraz grupom reprezentacyjnym będziemy w stanie zapewnić każdemu zawodnikowi poziom i formę współzawodnictwa, które stworzą mu najlepsze środowisko do rozwoju i będą odpowiadać jego indywidualnym potrzebom.